Winners of Tattoo Show

Winners of Tattoo Show 2018

Vitaly Gusev

BEST OF FRIDAY: B&G
1 place

Julia Sinitsina

BEST OF FRIDAY: COLOR
1 place

Evgeny Dikov

BEST OF FRIDAY: REALISM
1 place

Sasha zPoint

BEST OF SATURDAY: B&G
1 place

Vika KIWI

BEST OF SATURDAY: COLOR
1 place

Evgeny Dikov

BEST OF SATURDAY: REALISTIC
1 place

Alexey Lopatin

BEST OF SHOW
1 place

Vladislav Kilobov

BEST OF SUNDAY: B&G
1 place

Julia Sinitsina

BEST OF SUNDAY: COLOR
1 place

Anna Kryuchkova

BEST OF SUNDAY: REAL
1 place

Andrey Lukyanov

BIG TATTOO
1 place

Ilya Fomin

BIG TATTOO
2nd place

Stas Dobryak

BIG TATTOO
3rd place

Anna Kryuchkova

BLACK AND GREY
1 place

Dmitry Gapodchenko

BLACK AND GREY
2nd place

Alena Shutko

BLACK AND GREY
3rd place

Gera Gorbunov

COLOR
1 place

Vladimir Shatsky

COLOR
2nd place

Stas Dobryak

COLOR
3rd place

Dmitry Gapodchenko

COVER UP
1 place

Kostya Dovgal

COVER UP
2nd place

Andrey Lukyanov

GRAN PRIX
1 place

Mery Ann

GRAPHIC
1 place

Denis Fetisov

GRAPHIC
2nd place

Dmitry Gernova

GRAPHIC
3rd place

Slava Filitov

ORIENTAL
1 place

Pavlik Gusarov

ORIENTAL
2nd place

Inokenty Igorevich

ORIENTAL
3rd place

Nastya Strizh

ORNAMENTAL
1 place

Nastya Strizh

ORNAMENTAL
2nd place

Andrey Lukyanov

PORTRAIT
1 place

Evgeny Oleinik

PORTRAIT
2nd place

Konstantin Murashov

PORTRAIT
3rd place

Dima Gorbunov

REALISTIC
1 place

Anna Kryuchkova

REALISTIC
2nd place

Anna Kryuchkova

REALISTIC
3rd place

Korotkova Nataly

SMALL TATTOO
2nd place

Nikiforuk Anton

SMALL TATTOO
3rd place

Winners of Tattoo Weekend 2017

Anna Kryuchkova

BEST OF 1 DAY - BG
1 place

Vasiliy Suvorov

BEST OF 1 DAY - COLOR
1 place

Dima Gorbinov

BEST OF 1 DAY - REAL
1 place

Rinat Tatarin

BEST OF 2 DAY - BG
1 place

Dmitriy Naboka

BEST OF 2 DAY - COLOR
1 place

Dima Gorbinov

BEST OF 2 DAY - REAL
1 place

Alexey Milyaev

BEST OF 3 DAY - BG
1 place

Yuliya Sinicina

BEST OF 3 DAY - COLOR
1 place

Anna Kryuchkova

BEST OF 3 DAY - REAL
1 place

Vasiliy Suvorov

BEST OF THE SHOW
1 place

John Maxx

BEST OF THE SHOW
2nd place

Riabova and Okharin

BEST OF THE SHOW
3rd place

Valentina Riabova

BIG TATTOO
1 place

Andrey Kolbasin

BIG TATTOO
2nd place

Valentina Riabova

BIG TATTOO
3rd place

Dima Gorbinov

BLACK & GREY
1 place

Ilya Fom

BLACK & GREY
2nd place

Anna Kryuchkova

BLACK & GREY
3rd place

Vladimir Shatkiy

COLOR TATTOO
1 place

Oleg Kolomiets

COLOR TATTOO
2nd place

Herman Gorbunov

COLOR TATTOO
3rd place

Aleksandr Romashev

COVER-UP
1 place

Dima Gorbinov

COVER-UP
2nd place

Konstantin Alexeyev

COVER-UP
3rd place

Valentina Riabova

EVIL TATTOO
1 place

Ilya Fom

EVIL TATTOO
2nd place

Sasha Okharin

EVIL TATTOO
3rd place

Yuriy Polyakov

GRAPHIC TATTOO
1 place

Alex Tabuns

GRAPHIC TATTOO
2nd place

Anastasia Chernolesova

GRAPHIC TATTOO
3rd place

Sergey Serebrov

NEO TRADITIONAL
1 place

Dmitry Kharleich

NEO TRADITIONAL
2nd place

Dmitry Kharleich

NEO TRADITIONAL
3rd place

Vladimir Arhipkin

NEW SCHOOL
1 place

Herman Gorbunov

NEW SCHOOL
2nd place

Herman Gorbunov

NEW SCHOOL
3rd place

Marina Goncharova

OLD SCHOOL
1 place

Marina Goncharova

OLD SCHOOL
2nd place

Dasha Kudri

OLD SCHOOL
3rd place

Slava Филитов

ORIENTAL TATTOO
1 place

Pavel Kurskiy

ORIENTAL TATTOO
2nd place

Innokenty Igorevich

ORIENTAL TATTOO
3rd place

Konstantin Zavadkin

ORNAMENTAL
1 place

Nastya Strizh

ORNAMENTAL
2nd place

Anastasia Chernolesova

ORNAMENTAL
3rd place

Valentina Riabova

PORTRAIT
1 place

Oleg Kolomiets

PORTRAIT
2nd place

Sasha Okharin

PORTRAIT
3rd place

Dima Gorbinov

REALISTIC TATTOO
1 place

Aleksandr Romashev

REALISTIC TATTOO
2nd place

Andrey Kolbasin

REALISTIC TATTOO
3rd place

Vladimir Arhipkin

SLEEVE
1 place

Andrey Kolbasin

SLEEVE
2nd place

Slava Filitov

SLEEVE
3rd place

Winners of Tattoo Week 2016

Slava Filitov

BIG TATTOO
1 place

Mike Kolesnikov

BIG TATTOO
2nd place

Kristina Darmaeva

BIG TATTOO
3rd place

Aleksandr Kosach

BIOMECHANICAL
1 place

Kirill Putyatin

BIOMECHANICAL
2nd place

Alexandr Litvinov

BIOMECHANICAL
3rd place

Max Kolesnikov

BLACK&GREY TATTOO
1 place

Igor Ivanov

BLACK&GREY TATTOO
2nd place

Anastasia Forman

BLACK&GREY TATTOO
3rd place

Ilya Fom

COLOR TATTOO
1 place

Yan Vilks

COLOR TATTOO
2nd place

Ed Sagidulin

COLOR TATTOO
3rd place

Ilya Fom

COVER-UP
1 place

Alexander Sentsov

COVER-UP
2nd place

Aleksandr Kosach

COVER-UP
3rd place

Alexandra Tabuns

GRAPHIC TATTOO
1 place

Deni Aktemirov

GRAPHIC TATTOO
2nd place

Maxim Yashkov

GRAPHIC TATTOO
3rd place

Yan Vilks

MOVIES TATTOO
1 place

Max Kolesnikov

MOVIES TATTOO
2nd place

Andrey Kolbasin

MOVIES TATTOO
3rd place

Vladimir Arhipkin

NEW SCHOOL
1 place

Alina Gokk

NEW SCHOOL
2nd place

Amir Husky

NEW SCHOOL
3rd place

Andrey Boytsev

ORIENTAL TATTOO
1 place

Innokenty Igorevich

ORIENTAL TATTOO
2nd place

Slava Filitov

ORIENTAL TATTOO
3rd place

Anatoly Solovey

ORNAMENTAL TATTOO
1 place

Tatyana Veyder

ORNAMENTAL TATTOO
2nd place

Violetta Domorad

ORNAMENTAL TATTOO
3rd place

Sasha O`Kharin

PORTRAIT TATTOO
1 place

Valentina Riabova

PORTRAIT TATTOO
2nd place

Alexander Slobodyan

PORTRAIT TATTOO
3rd place

Ilya Fom

REALISTIC TATTOO
1 place

Valentina Riabova

REALISTIC TATTOO
2nd place

Anastasia Vilks

REALISTIC TATTOO
3rd place

Vladimir Arhipkin

TATTOO SKETCH
1 place

Alina Gokk

TATTOO SKETCH
2nd place

Helga Hagen

TATTOO SKETCH
3rd place

Kristina Darmaeva

THE BEST OF THE 1 DAY - B`N`G
1 place

Vitaly Taraskin

THE BEST OF THE 1 DAY - COLOR
1 place

Dima Kataev

THE BEST OF THE 1 DAY - TRAD
1 place

Alex Moro

THE BEST OF THE 2 DAY - B`N`G
1 place

Vasilii Suvorov

THE BEST OF THE 2 DAY - COLOR
1 place

Gera Gordunov

THE BEST OF THE 2 DAY - TRAD
1 place

Marina Goncharova

TRADITIONAL TATTOO
1 place

Helga Hagen

TRADITIONAL TATTOO
2nd place

Dim Bukhrov

TRADITIONAL TATTOO
3rd place

Join us and follow the news in social networks

stay tuned